• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg

Poznaj doświadczonego producenta z branży krawiectwa i pasmanterii

Nie ważny jaka przyczyna skierowała Cię na naszą stronę - w naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę dodatków krawieckich i na pewno zamówisz coś dla siebie. Pasmanteria – koronki, wstążki, lamówki, taśmy... D.M.S. Łódź to producent z niezwykle bogatą ofertę z zakresu artykułów pasmanteryjnych.

Pasmanteria - wszystko czego potrzebujesz znajdziesz w jednym miejscu!

Każdy, nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie w naszej bogatej ofercie coś w sam raz dla siebie (koronki, wstążki, taśmy itp.). Duży wybór, atrakcyjne ceny, a przede wszystkim miła i pomocna obsługa, która zawsze służy radą w dokonaniu satysfakcjonującego wyboru.

Estetyka, precyzja w wykonaniu każdego elementu, a przede wszystkim stawianie na jakość sprawia, że zaufało nam wielu klientów. Zostań jednym z nich!

Jako producent, doskonale znamy krawiectwo i pasmanterię, dzięki czemu orientujemy się w potrzebach rynku. Tym samym, możemy Ci zagwarantować, że szeroko rozumiana pasmanteria dostępna w asortymencie naszej firmy to produkty nienagannej jakości. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! Jeśli nie znajdziesz wzorów koronek czy aplikacji odpowiadających Twoim wymaganiom – skontaktuj się z nami. Chętnie podejmiemy się realizacji indywidualnych zamówień!