• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg

Przedstawiamy jeden z naszych flagowych produktów!

Lamówka atłasowa? Zaprasowana? Ze sznurkiem? Polecamy szeroki wybór wysokiej jakości lamówek!

Dekoracje takie jak obrusy, firany bądź zasłony prezentują się nieestetycznie, kiedy zakończenia materiału po kilku praniach są lekko ponadrywane, czy też, gdy zwisają z nich pojedyncze nitki. Zamiast wyrzucać taki obrus lub narzutę, uznając ją za nieużyteczną i nieefektownie się prezentującą, warto skorzystać z oferty naszej firmy D.M.S. Łódź i dobrać z pomocą naszych pracowników właściwe i zgodne z Twoimi preferencjami lamówki do firan bądź obrusów, które sprytnie ukryją zniszczenia i sprawią, że Twój obrus bądź firana, będą wyglądały jak nowe.

W naszym bogatym asortymencie znalazła się między innymi lamówka atłasowa, zaprasowana, czy lamówka ze sznurkiem do firan i obrusów. Lamówki służą przede wszystkim do ozdobienia wykończeń brzegów w produktach odzieżowych, ale także mają szerokie zastosowanie w zakładach krawieckich produkujących suknie ślubne i ubiory komunijne. Stosowane są do produkcji obrusów, zasłon, pokrowców, narzut, koców, itp.

Ponadto, oferujemy także dodatkowe usługi. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne cięcie lamówki, dzięki czemu masz gwarancję, że zamówiony przez Ciebie produkt, będzie prezentował się estetycznie. Cięcie wykonujemy z należytą starannością i uwagą. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji i wybrania odpowiednich lamówek – zaprasowanych, atłasowych czy takich, które wymagają cięcia!