• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg

Kilka słów o działalności naszej firmy.

Dodatki krawieckie i pasmanteryjne to specjalność firmy D.M.S. Łódź, która od wielu lat prowadzi działalność z zakresu sprzedaży artykułów krawieckich w szerokiej gamie kolorystycznej i różnych wzorach oraz kształtach.

Jako producent dodatków krawieckich, posiadamy w asortymencie wysokiej jakości rozwiązania wykorzystywane w branży ubraniowej, bieliźnianej, pościelowej, zabawkowej, obuwniczej czy do produkcji firan i zasłon (np. lamówki do firan). Większość pozycji z naszej oferty - aplikacje atłasowe, taśmy aplikacyjne i ażurowe koronki atłasowe - produkujemy metodą wytłaczania i wypalania tkanin syntetycznych. Jesteśmy znani jako producent pasmanterii - lamówki zaprasowanej, ze sznurkiem, atłasowej, plamoodpornych obrusów czy taśm aplikacyjnych.

Dodatki pasmanteryjne cenione przez krawców z całej Polski!

Duży wybór, przystępne ceny i szeroki wachlarz oferowanych przez nas dodatków krawieckich wyróżnia nas na tle konkurencji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą, atrakcyjną cenowo ofertą. Zaufaj cieszącej się dobrą renomą na rynku firmie z wieloletnim doświadczeniem!