• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg

Kolorowe dodatki pasmanteryjne

Nasza internetowa pasmanteria oferuje także wyjątkowe, atłasowe aplikacje krawieckie. Od lat z powodzeniem zajmujemy się produkcją i dystrybucją wysokiej jakości dodatków pasmanteryjnych.

Polecamy atłasowe aplikacje krawieckie – atrakcyjne wzornictwo, piękne żywe kolory!

Nasza pasmanteria oferuje wysokiej jakości aplikacje do wprasowywania oraz do przyszywania w różnych wielkościach. Ponadto posiadamy koraliki, cekiny, kwiatki, kokardki i wiele innych aplikacji (w tym atłasowych), które można przyszyć do różnego typu tkanin. Z naszymi dodatkami ubrania nabiorą zupełnie nowego charakteru.

Przetarte spodnie?

Obawiasz się, że już nic nie da się zrobić i spodnie można tylko wyrzucić? Z naszymi łatami w różnych barwach, motywach i kształtach naprawisz swoje spodnie i będziesz mogła cieszyć się ich długim użytkowaniem, a łata zdecydowania nada im odmienny i ciekawy wygląd.

Posiadasz własną pasmanterię bądź zakład krawiecki, a w naszej ofercie zabrakło wzoru, którego poszukujesz? Skontaktuj się z naszą pasmanterią – chętnie podejmiemy się realizacji aplikacji krawieckich na specjalnie zamówienie. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami!